Asus Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel Asus onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak Asus tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan Asus sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster Asus Zoom S‘e, isterse Asus Zenfone Selfie’ye sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. Asus ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak ediliyor.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » Asus Servis Kadıköy istanbul » Asus Ekran Değişimi Fiyatları

 

Asus Ekran Değişimi Fiyatları

Asus telefonunuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. Asus onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir Asus ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın öncelikleri arasında yer alıyor. Asus cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken Asus ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda Asus ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – Asus Ekran  Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Asus Zenfone 2 Ekran Değişimi 279 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.0 Ekran Değişimi 249 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.5 Ekran Değişimi 249 TL
Asus ZenFone 2 Laser 6.0 Inch Ekran Değişimi 339 TL
Asus Zenfone 3 Ekran Değişimi 259 TL
Asus Zenfone 3 Laser Ekran Değişimi 249 TL
Asus Zenfone 3 Max 5.5 Ekran Değişimi TL
Asus Zenfone 3 Max Ekran Değişimi 249 TL
Asus Zenfone 5 Ekran Değişimi 249 TL
Asus Zenfone 5 Lite Ekran Değişimi 249 TL
Asus Zenfone 6 Ekran Değişimi 279 TL
Asus Zenfone Go Ekran Değişimi 259 TL
Asus Zenfone Live Ekran Değişimi 279 TL
Asus Zenfone Max Ekran Değişimi 279 TL
Asus Zenfone Selfie Ekran Değişimi 249 TL
Asus ZenFone Zoom S Ekran Değişimi 399 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin