General Mobile Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel General Mobile onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak General Mobile tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan General Mobile sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster General Mobile Discovery‘ye, isterse General Mobile GM8 Go‘ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. General Mobile ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak ediliyor.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » General Mobile Servis istanbul » General Mobile Ekran Değişimi Fiyatları

 

General Mobile Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile telefonunuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. General Mobile onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir General Mobile ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın en önemli özelliklerinin başında geliyor. General Mobile cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırabiliriz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken General Mobile ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda General Mobile ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – General Mobile Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
General Mobile 4G Android One 249 TL
General Mobile Discovery 199 TL
General Mobile Discovery Mini 2 199 TL
General Mobile Gm 5 Plus 299 TL
General Mobile GM 6 339 TL
General Mobile GM 8 299 TL
GM Discovery Elite 299 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin