iPad Ekran Değişimi Fiyatları

iPad tabletler akılda hayatı kolaylaştırma düşüncesi ile tasarlanmıştır. iPad tabletinize harika bir ekran, kusursuz çalışma ve pratiklik gibi konularda her daim güvenebileceğinizi bilirsiniz. İşlevsel bir tablet sahip olmaktan daha iyi olan tek şey iPad tabletinizin ekranının hasar görmemesidir. iPad ekran değişimine veya diğer başka herhangi bir tamir işlemine ihtiyacınız olduğunda yakınlarınızda güvenebileceğiniz bir servis olduğunu bilmek önemlidir. CepMarket size bu imkanı sunar. iPad tabletinizle ilgili tüm teknik sorunlar için CepMarket bir telefon ya da kurye hizmeti kadar uzağınızdadır. iPad ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak edilir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPad Servis Değişimi Fiyatları » iPad Ekran Değişimi Fiyatları

 

iPad Ekran Değişimi Fiyatları

iPad tabletiniz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPad onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir iPad ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın en önemli amaçlarının başında geliyor. iPad cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPad ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPad ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

23 Şubat 2020 – iPad Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Apple iPad 2 299 TL 359 TL
Apple iPad 2 Mini 299 TL 399 TL
Apple iPad 3 299 TL 359 TL
Apple iPad 3 Mini 299 TL 399 TL
Apple iPad 4 299 TL 379 TL
Apple iPad Air 300 TL 369 TL
Apple iPad Air 2 700 TL 1200 TL
Apple iPad Mini 300 TL 349 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

Yorumlar ( 0 )
Yorum yap