iPhone Arka Cam Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak arka cam tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone arka cam sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone arka cam fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Servis Değişimi Fiyatları » iPhone Arka Cam Fiyatları

 

iPhone Arka Cam Fiyatları

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun tüm arka cam problemlerini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone arka cam onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone arka cam tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış olur. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone arka cam fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

[Bugun] – iPhone Arka Cam Fiyatları

Model İşlem Fiyat
iPhone 8 Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Değişimi 400 TL
iPhone XR Arka Cam Değişimi TL
iPhone XS Arka Cam Değişimi TL
iPhone XS Max Arka Cam Değişimi TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin