iPhone Home Tuşu Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak home tuşu tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone home tuşu sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone home tuşu fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Servis Değişimi Fiyatları » iPhone Home Tuşu Fiyatları

 

iPhone Home Tuşu Fiyatları

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun tüm home tuşu problemlerini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone home tuşu onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone home tuşu tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış olur. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone home tuşu fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

22 Şubat 2020 – iPhone Home Tuşu Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Randevu Alınız
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone 5 Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5s Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 6 Home Tuşu Değişimi 100 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi 100 TL
iPhone 5c Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone SE Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi 100 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi 100 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin