iPhone Kamera Camı Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak kamera camı tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone kamera camı sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone kamera camı fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Servis Değişimi Fiyatları » iPhone Kamera Camı Fiyatları

 

iPhone Kamera Camı Tamiri

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun kamera camı arızası problemini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone kamera camı onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone kamera camı tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone kamera camı fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – iPhone Kamera Camı Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Randevu Alınız
iPhone 4 Kamera Camı Değişimi
iPhone 4s Kamera Camı Değişimi
iPhone 5 Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 5s Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 6 Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 6s Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 5c Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone SE Kamera Camı Değişimi 99 TL
iPhone 6 Plus Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 6S Plus Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 7 Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 7 Plus Kamera Camı Değişimi 100 TL
iPhone 8 Kamera Camı Değişimi 139 TL
iPhone 8 Plus Kamera Camı Değişimi 139 TL
iPhone X Kamera Camı Değişimi 139 TL
iPhone XR Kamera Camı Değişimi
iPhone XS Kamera Camı Değişimi
iPhone XS Max Kamera Camı Değişimi
iPhone Kamera Camı Değişimi 100 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin