iPhone Kamera Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak kamera tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone kamera sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone kamera fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Servis Değişimi Fiyatları » iPhone Kamera Fiyatları

 

iPhone Kamera Tamiri

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun kamera arızası problemini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone kamera onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone kamera tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış olur. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone kamera fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

22 Şubat 2020 – iPhone Kamera Fiyatları

Model Yapılan İşlem Değişim Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Randevu Alınız
iPhone 4 Kamera Değişimi
iPhone 4s Kamera Değişimi
iPhone 5 Kamera Değişimi 69 TL
iPhone 5s Kamera Değişimi 69 TL
iPhone 6 Kamera Değişimi 200 TL
iPhone 6s Kamera Değişimi 250 TL
iPhone 5c Kamera Değişimi 150 TL
iPhone SE Kamera Değişimi 99 TL
iPhone 6 Plus Kamera Değişimi 450 TL
iPhone 6S Plus Kamera Değişimi 450 TL
iPhone 7 Kamera Değişimi 450 TL
iPhone 7 Plus Kamera Değişimi 750 TL
iPhone 8 Kamera Değişimi 750 TL
iPhone 8 Plus Kamera Değişimi 750 TL
iPhone X Kamera Değişimi 950 TL
iPhone XR Kamera Değişimi
iPhone XS Kamera Değişimi
iPhone XS Max Kamera Değişimi
iPhone Kamera Değişimi 150 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin