iPhone Mikrofon Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak mikrofon tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone mikrofon sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone mikrofon fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Servis Değişimi Fiyatları » iPhone Mikrofon Fiyatları

 

iPhone Mikrofon Tamiri

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun mikrofon arızası problemini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone mikrofon onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone mikrofon tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone mikrofon fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – iPhone Mikrofon Fiyatları

Model Yapılan İşlem Yenileme Fiyatı
İşçilik Süresi 30 – 45 DK Randevu Alınız
iPhone 4 Mikrofon Değişimi 100 TL
iPhone 4s Mikrofon Değişimi 100 TL
iPhone 5 Mikrofon Değişimi 110 TL
iPhone 5s Mikrofon Değişimi 110 TL
iPhone 6 Mikrofon Değişimi 150 TL
iPhone 6s Mikrofon Değişimi 150 TL
iPhone 7 Mikrofon Değişimi 250 TL
iPhone 8 Mikrofon Değişimi 300 TL
iPhone 5c Mikrofon Değişimi 110 TL
iPhone SE Mikrofon Değişimi 110 TL
iPhone 6 Plus Mikrofon Değişimi 150 TL
iPhone 6S Plus Mikrofon Değişimi 150 TL
iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi 250 TL
iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi 300 TL
iPhone X Mikrofon Değişimi … TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin