iPhone Şarj Soketi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel iPhone onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak şarj soketi tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan iPhone şarj soketi sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster iPhone XS’e isterse iPhone 6’ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. iPhone şarj soketi fiyatları bu anlamda merak edilmektedir.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » iPhone Ekran Değişimi Fiyatları » iPhone Şarj Soketi Fiyatları

 

iPhone Şarj Fiyatları

iPhone’unuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun tüm şarj soketi problemlerini kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. iPhone şarj soketi onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir servisimizde deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken iPhone şarj soketi tamirini aynı saat içerisinde tamamlamış olur. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda iPhone şarj soketi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

15 Ekim 2019 – iPhone Şarj Soketi Fiyatları

Model Değiştirilen Parça Fiyat
iPhone X Şarj Soketi
iPhone 8 Plus Şarj Soketi 300 TL
iPhone 8 Şarj Soketi 300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Soketi 250 TL
iPhone 7 Şarj Soketi 250 TL
iPhone 6S Plus
Şarj Soketi 150 TL
iPhone 6S Şarj Soketi 150 TL
iPhone 6 Plus
Şarj Soketi 150 TL
iPhone 6 Şarj Soketi 150 TL
iPhone 5S Şarj Soketi 110 TL
iPhone 5 Şarj Soketi 110 TL
iPhone 5C Şarj Soketi 110 TL
iPhone 4S Şarj Soketi 100 TL
iPhone 4 Şarj Soketi 100 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile şarj soketiu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin

iPhone Şarj Soketi Fiyatları