Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel Lenovo onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak Lenovo tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan Lenovo sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster Lenovo K5‘e, isterse Lenovo Vibe Z2‘ye sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. Lenovo ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak ediliyor.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » Lenovo Servis Kadıköy istanbul » Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları

 

Lenovo Ekran Değişimi Fiyatları

Lenovo telefonunuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. Lenovo onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir Lenovo ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın öncelikleri arasında yer alıyor. Lenovo cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken Lenovo ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda Lenovo ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – Lenovo Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Lenovo A2020 249 TL
Lenovo A5000 239 TL
Lenovo A6000 239 TL
Lenovo A7000 259 TL
Lenovo A7010 249 TL
Lenovo K3 Note 279 TL
Lenovo K5 229 TL
Lenovo K5 Note 269 TL
Lenovo K5 Play 399 TL
Lenovo K6 239 TL
Lenovo K6 Note 269 TL
Lenovo K6 Power 279 TL
Lenovo S60 199 TL
Lenovo S90 399 TL
Lenovo Vibe P1M 249 TL
Lenovo Vibe P2 699 TL
Lenovo Vibe S1 Lite 199 TL
Lenovo Vibe X2 249 TL
Lenovo Vibe Z2 279 TL
Lenovo Vibe P1 249 TL
Lenovo Vibe Z2 Pro 475 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin