Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

Güçlü panelleri ve kullanıcı dostu ekranlarıyla Samsung akıllı telefonları web’de gezinmeyi ve sosyal medya deneyimini kat ve kat güzelleştiriyor. Samsung cihazda yaşadığınız problem telefonun harika özelliklerine erişmenizi engelliyorsa üretkenliğinizin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Eğer Samsung telefonunuz kırık ekran, batarya sorunu veya su hasarından müzdaripse, hızlı ve kaliteli bir servis için CepMarket‘i ziyaret edebilirsiniz. Göz açıp kapayıncaya kadar Samsung telefonunuzu yenisi kadar iyi çalışır yapacağız.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » Samsung Servis Kadıköy istanbul » Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

 

Samsung Ekran Değişimi Fiyatları

CepMarket’te Samsung telefonunuzun tekrar mükemmel şekilde çalışır durumda olmasını sağlamak için cihazınızı tamir etmemize yardımcı olacak çeşitli tipte araçlar kullanıyoruz. Sahip olduğumuz Samsung yedek parçaları arasında yedek ekranlar, camlar, paneller, sayısallaştırıcılar ve çok daha fazlası bulunuyor. Bu sayede telefonunuz ilk satın aldığınız günkü gibi görünmeye ve çalışmaya devam ediyor. CepMarket teknisyenlerimiz ile her zaman canlı destek hattımızdan veya e-posta ile iletişim kurabilir ve sorularınız varsa iletebilirsiniz. Samsung ekran değişimi fiyatları için aşağıda yer alan tabloya göz atarak konu hakkında fikir edinebilirsiniz. CepMarket’te tüm Samsung ekran değişimi işlemleri 1 saatten daha kısa bir sürede tamamlanıyor.

23 Şubat 2020 – Samsung Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

 

Model Ön Cam Değişimi Fiyatları Ekran Değişimi Fiyatıları
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) Bekleniyor 1250 TL
Samsung Note 9 1250 TL 1849 TL
Samsung S9 Plus 899 TL 1549 TL
Samsung S9 799 TL 1399 TL
Samsung Note 8 649 TL 1549 TL
Samsung S8 Plus 599 TL 1499 TL
Samsung S8 549 TL 1299 TL
Samsung S7 Edge 549 TL 1349 TL
Samsung S6 Edge 600 TL 999 TL
Samsung S6 Edge Plus 600 TL 1099 TL
Samsung Note 5 300 TL 899 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin