Sony Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel Sony onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak Sony tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan Sony sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster Sony Xperia Z5‘e, isterse Sony Xperia M5‘e sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. Sony ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak ediliyor.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » Sony Servis Kadıköy istanbul » Sony Ekran Değişimi Fiyatları

 

Sony Ekran Değişimi Fiyatları

Sony telefonunuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. Sony onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir Sony ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın öncelikleri arasında yer alıyor. Sony cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken Sony ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda Sony ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – SONY Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Sony Xperia C3 319 TL
Sony Xperia C4 299 TL
Sony Xperia C5 Ultra 375 TL
Sony Xperia E4 349 TL
Sony Xperia E4G 349 TL
Sony Xperia E5 349 TL
Sony Xperia L1 425 TL
Sony Xperia M4 Aqua 325 TL
Sony Xperia M5 349 TL
Sony Xperia X 449 TL
Sony Xperia XA 299 TL
Sony Xperia XA Ultra 425 TL
Sony Xperia XA1 349 TL
Sony Xperia XA1 Plus 599 TL
Sony Xperia XA1 Ultra 549 TL
Sony Xperia XA2 699 TL
Sony Xperia XZ 499 TL
Sony Xperia XZ2 499 TL
Sony Xperia Z 299 TL
Sony Xperia Z1 275 TL
Sony Xperia Z2 349 TL
Sony Xperia Z3 Compact 349 TL
Sony Xperia Z3 349 TL
Sony Xperia Z4 375 TL
Sony Xperia Z5 Compact 449 TL
Sony Xperia Z5 Duos 399 TL
Sony Xperia Z5 349 TL
Sony Xperia Z5 Premium 499 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin