Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Hızlı ve profesyonel Xiaomi onarım servisine ihtiyacınız varsa bütçenizi sarsmayacak Xiaomi tamirleri yaptırmak için CepMarket‘e güvenebilirsiniz. Paramparça ekranlardan sıvı hasarına kadar, eğitimli teknisyenlerimiz en sık karşılaşılan Xiaomi sorunlarını çözmede yılların verdiği deneyime sahiptir. İster Xiaomi Mi 9‘a, isterse Xiaomi Redmi 5A‘ya sahip olun, cihazınızı ilk günkü haline döndürecek teknik bilgi ve donanımı sizlere sunuyoruz. Xiaomi ekran değişimi fiyatları bu anlamda merak ediliyor.

Cep Telefonu Servis Kadıköy – Merak edilenler

Kadıköy Ekran Değişimi » Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları » Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

 

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi telefonunuz ne tür bir hasarla karşı karşıya olursa olsun bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Mağazamızda cihazınızı çok kısa sürede onararak tekrar çalışır hale getiriyoruz. Xiaomi onarımında bir lider olarak, CepMarket’te tamir işlemlerinde bize yardım eden çok sayıda son teknoloji ekipmana sahibiz. Hızlı ve güvenilir Xiaomi ekran değişimi servisi sunmak mağazamızın en önemli özelliklerinin başında geliyor. Xiaomi cihazınız ister su hasarı tamirine isterse yeni bir bataryaya ihtiyaç duysun, CepMarket’te bu tür problemleri kısa sürede ortadan kaldırabiliriz. Deneyimli tamir uzmanlarımız siz mağazamızda beklerken Xiaomi ekran değişimini aynı saat içerisinde tamamlamış oluyor. Kişileştirilmiş hizmetlerimiz ve servisimiz ile aşağıda Xiaomi ekran değişimi fiyatları hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz.

23 Şubat 2020 – Xiaomi Ekran & Ön Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Xiaomi Mi 4 275 TL
Xiaomi Mi 5 275 TL
Xiaomi Mi 5S 275 TL
Xiaomi Mi 5S Plus 275 TL
Xiaomi Mi 6 389 TL
Xiaomi Mi Max 2 275 TL
Xiaomi Mi Max 275 TL
Xiaomi Mi Mix 2 599 TL
Xiaomi Mi Mix 599 TL
Xiaomi Red Mi 5 275 TL
Xiaomi Redmi 4X 250 TL
Xiaomi Redmi 5A 250 TL
Xiaomi Redmi Note 4 299 TL
Xiaomi Redmi Note 5 Pro 599 TL

NOT: Buradaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır ve her an değişebilir; güncel fiyatlar için web sitesini kontrol edebilirsiniz – cepmarketin kadiköy com tr sitesinde

Tamir için Kargo Gönderimi

Cepmarket Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Mağazamız İSTANBUL’da olup Türkiye’nin her yerinden cihaz teslim almaktayız. Teknik servisimize ulaşamayacağınız bir yerde ikamet ediyorsanız ÜCRETSİZ KARGO avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile CEP MARKET arasında müşterimizden asla kargo ücreti alınmayacak şekilde özel bir kurumsal anlaşmamız vardır.

  • Türkiye’nin her yerinden Kargo Bedava sistemi sayesinde özel anlaşma kodumuz 222839228 üzerinden gönderi yapabilirsiniz.
  • 222839228 kodu ile teknik servisimize cihaz göndermek ve teslim almak ücretsizdir.

Kargo ile teslim alınan cihazlar, kargo birimi tarafından anında onarımı yapılarak aynı günün akşamında tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detayları aşağıdaki link’ten temin edebilirsiniz.

ÖNEMLİ – Telefonunuzu Kargo Firmasında Güzelce Paketleyin